Home Capacitor GRM31BR72J103KW01L
DALWSR21R000FEA
Back to products
GRM31BR72J103KW01L
10,000pF (10nF), ±10% tolerance, ceramic capacitor.
Quantity In Stock
200
Manufacture
MURATA
200 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: GRM31BR72J103KW01L Category: Capacitor Tags: ±10% tolerance, 000pF (10nF), 10, ceramic capacitor., GRM31BR72J103KW01L
Description