Home Capacitor LMK325BJ476MM-T
Back to products
LMK325BJ476MM-T
47µF, 6.3V, ceramic capacitor.
Quantity In Stock
384
Manufacture
TAIYO
384 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: LMK325BJ476MM-T Category: Capacitor Tags: 47µF, 6.3V, ceramic capacitor., LMK325BJ476MM-T
Description
47µF, 6.3V, ceramic capacitor.