Home Zener Diode SMAZ8V2-13-F
SMSCL05B104K05NNNC
Back to products
SMAZ8V2-13-F
8.2V Zener diode, 1W, SMA package.
Quantity In Stock
485
Manufacture
DIODE
485 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: SMAZ8V2-13-F Category: Zener Diode Tags: 1W, 8.2V Zener diode, SMA package., SMAZ8V2-13-F
Description