Home Capacitor TAJD225K050RNJ
Back to products
IDT71321LA55TF
TAJD225K050RNJ
2.2µF, 50V, tantalum capacitor, case A.
Quantity In Stock
242
Manufacture
AVX
242 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: TAJD225K050RNJ Category: Capacitor Tags: 2.2µF, 50V, case A., TAJD225K050RNJ, tantalum capacitor
Description