Home Capacitor UMK325BJ106MM-T
Back to products
GMC31X7R106K16NT
UMK325BJ106MM-T
10 µF, 25V, X7R dielectric, multilayer ceramic capacitor in 1210 package.
Quantity In Stock
487
Manufacture
TAIYO YUDEN
487 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: UMK325BJ106MM-T Category: Capacitor Tags: 10 µF, 25V, multilayer ceramic capacitor in 1210 package., UMK325BJ106MM-T, X7R dielectric
Description