Home Capacitor 293D107X9016D2TE3
Back to products
DKP2125HS600-T
293D107X9016D2TE3
100 µF, 16V, tantalum capacitor, SMD package.
Quantity In Stock
500
Manufacture
VISHAY
500 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: 293D107X9016D2TE3 Category: Capacitor Tags: 100 µF, 16V, 293D107X9016D2TE3, SMD package., tantalum capacitor
Description