Home Capacitor C1005X7R1H102K050BA
TCSVS1C106KAAR
Back to products
C1005X7R1H102K050BA
1nF, 50V, X7R, 0402 SMD package.
Quantity In Stock
3902
Manufacture
TDK
3902 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: C1005X7R1H102K050BA Category: Capacitor Tags: 0402 SMD package., 1nF, 50V, C1005X7R1H102K050BA, X7R
Description