Home Capacitor C1005X7S2A103KT000F
B37942-K5104-M60
Back to products
C1005X7S2A103KT000F
10,000 pF, 16V, ceramic.
Quantity In Stock
10000
Manufacture
TDK Corporation
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: C1005X7S2A103KT000F Category: Capacitor Tags: 000 pF, 10, 16V, C1005X7S2A103KT000F, ceramic.
Description
10,000 pF, 16V, ceramic.