Home Capacitor CL21B106KOQNNNE
Back to products
CL21B106KOQNNNE
10µF, 16V, X5R, 0805, SMD ceramic capacitor.
Quantity In Stock
775
Manufacture
Samsung Electro-Mechanics
775 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: CL21B106KOQNNNE Category: Capacitor Tags: 0805, 10µF, 16V, CL21B106KOQNNNE, SMD ceramic capacitor., X5R
Description