Home Resistor CR0402-FX-1800GLF
Back to products
CR0402-FX-1800GLF
180 Ohms, 1%, thick film resistor, 0402 package.
Quantity In Stock
9570
Manufacture
BOURNS
9570 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: CR0402-FX-1800GLF Category: Resistor Tags: 0402 package., 1%, 180 ohms, CR0402-FX-1800GLF, thick film resistor
Description