Home Capacitor GRM155R71C153KA01D
GRM1555C1H331JA01E
Back to products
GRM155R71C153KA01D
15 nF, 25V, X7R, 0402 package.
Quantity In Stock
260
Manufacture
MURATA
260 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: GRM155R71C153KA01D Category: Capacitor Tags: 0402 package., 15 nF, 25V, GRM155R71C153KA01D, X7R
Description
15 nF, 25V, X7R, 0402 package.