Home Capacitor GRM39C0G0R5C50D500
GRM1885C1HR50CZ01D
Back to products
GRM39C0G0R5C50D500
0603 size, 0.5pF, ±0.25pF tolerance, 50V, C0G, NP0, ceramic capacitor.
Quantity In Stock
8000
Add to quote loading
Part No.: GRM39C0G0R5C50D500 Category: Capacitor Tags: ±0.25pF tolerance, 0.5pF, 0603 size, 50V, C0G, ceramic capacitor., GRM39C0G0R5C50D500, NP0
Description