Home Capacitor NFM21CC222R1H3D
Back to products
MAX5048AAUT
NFM21CC222R1H3D
2200pF, ±0.5pF tolerance, ceramic capacitor.
Quantity In Stock
340
Manufacture
MURATA
340 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: NFM21CC222R1H3D Category: Capacitor Tags: ±0.5pF tolerance, 2200pF, ceramic capacitor., NFM21CC222R1H3D
Description