Home Capacitor TPSD106K035R0300
T495D337K010ATE100
Back to products
LM4040CIM3-4.1/NOPB
TPSD106K035R0300
Tantalum Capacitor, 10µF, 35V, 10%, Case-D, ESR 300mOhm
Quantity In Stock
149
Manufacture
AVX
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: TPSD106K035R0300 Category: Capacitor Tags: 10%, 10µF, 35V, Case-D, ESR 300mOhm, tantalum capacitor, TPSD106K035R0300
Description