Home Capacitor UMK105B7102KVHF
ATF22V10B15JC
Back to products
RGC0402DTC360K
UMK105B7102KVHF
1000 pF, 50V, X7R, 0402 SMD.
Quantity In Stock
1000
Manufacture
TAIYO
1000 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: UMK105B7102KVHF Category: Capacitor Tags: 0402 SMD., 1000 pF, 50V, UMK105B7102KVHF, X7R
Description
1000 pF, 50V, X7R, 0402 SMD.