Home Capacitor C1206C102J2GACTU
C1206C102J2GAC7800
Back to products
RK73B2BTTD1ROJ
C1206C102J2GACTU
1206 size, 1000pF, ±5% tolerance, 200V, C0G, NP0, ceramic capacitor.
Quantity In Stock
23525
Manufacture
KEMET
23525 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: C1206C102J2GACTU Category: Capacitor Tags: ±5% tolerance, 1000pF, 1206 size, 200V, C0G, C1206C102J2GACTU, ceramic capacitor., NP0
Description