Home Capacitor GRM1885C1H100JA01D
GRM188R71H683KA93D
Back to products
GRM1885C1H100JA01D
Multilayer Ceramic Capacitor, 10pF, 50V, C0G/NP0, 0603.
Quantity In Stock
11090
Manufacture
MURATA
11090 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: GRM1885C1H100JA01D Category: Capacitor Tags: 0603., 10pF, 50V, C0G/NP0, GRM1885C1H100JA01D, multilayer ceramic capacitor
Description