Home Capacitor 1210YD226KAT2A
C3216X5R1V226M160AC
Back to products
41826
1210YD226KAT2A
22µF, 10V, ceramic capacitor, SMD.
Quantity In Stock
572
Manufacture
AVX Corporation
572 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: 1210YD226KAT2A Category: Capacitor Tags: 10V, 1210YD226KAT2A, 22µF, ceramic capacitor, SMD.
Description