Home Resistor CRCW0805560RFKEA
grm188c70j225ke20d
Back to products
520-120-20-30B-DU
CRCW0805560RFKEA
560 ohm, 0.125W, 0805 surface-mount resistor, used for current limiting and voltage division.
Quantity In Stock
93
Manufacture
93 in stock
Add to wishlist
Add to quote loading
Part No.: CRCW0805560RFKEA Category: Resistor Tags: 0.125W, 0805 surface-mount resistor, 560 ohm, CRCW0805560RFKEA, used for current limiting and voltage division.
Description